PROGRAM -EXAMENE DE APTITUDINI – 28.09.2020 – 02.10.2020

Înscrieri 2020
August 28, 2020
CANDIDATI ADMISI – EXAMENE DE APTITUDINI – SEPTEMBRIE 2020
October 2, 2020
Show all

PROGRAM -EXAMENE DE APTITUDINI – 28.09.2020 – 02.10.2020

 

ACORDEON

Examen de admitere:MIERCURI – 30.09.2020 – ORA 15,00  – SALA 11

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. BERCE ADRIAN GABRIEL 15,00
2. GHERMAN RAUL DARIUS 15,15
3. RUS IOAN 15,30

 

CANTO MUZICA CLASICA

Examen de admitere: MIERCURI– 30.09.2020 – ORA 16,00- SALA 17

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. OLEACU ALEXANDRA STEFANIA 16,00
2. RIF IOAN NICOLAE 16,15

 

CANTO MUZICA POPULARA MAGHIARA

Examen de admitere: LUNI – 28.09.2020 – ORA 17,00SALA11

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. BALOG BRIGITTA 17,00
2. REJTO DORA ADRIENN 17,15
3. SZONYI ILONA ORSOLYA 17,30

 

 

CANTO MUZICA POPULARA ROMANEASCA

Examen de admitere:MIERCURI – 30.09.2020 – ORA 15,30  – SALA 11

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. BAICAN ELENA MINODORA 15,30
2. BERCEA CLAUDIU IOAN 15,45
3. BLAGA OCTAVIAN ANDREI 16,00
4. BORZA IOANA MARIA 16,15
5. BUBOIU IULIA ELENA 16,30
6. CRISTEA STEFANIA ANDREEA 16,45
7. DAVID ALEXANDRU FLORIAN 17,00
8. DOBRAN-UNGUREAN IONELA MIHAELA OLIMPIA 17,15
9. GARZ NICOLAE 17,30
10. LAZAR GEORGE CATALIN 17,45
11. PINTIUTA PAULA ALEXA 18,00
12. RUS MELANIA MONIKA 18,15
13. SANDRA DAIANA CASANDRA 18,30
14. TOKOLY VALENTIN ALIN 18,45

 

CANTO MUZICA USOARA

Examen de admitere:MARTI – 29.09.2020 – ORA 15,30 – SALA 15

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. BICAZAN OANA 15,30
2. BUDAI KAMILLA 15,45
3. BUBOIU ARIANA ALEXIA 16,00
4. COVACIU FIVIA ECATERINA 16,15
5. DOBRAN-UNGUREAN IONELA MIHAELA OLIMPIA 16,30
6. HEGEDUS SZABOLCS 16,45
7. INDRIES EDITH MARIA 17,00
8. MARTA CORINA SILVIA 17,15
9. MAGDAS  BIANCA  IOANA 17,30
10. OLTEAN MARIUS IULIAN 17,45
11. OPREA DARIA CARINA 18,00
12. PANTEA TANIA GIORGIANA 18,15
13. PANTEA DENISA FLORINA 18,30
14. RAITA MALINA PAULA 18,45
15. VIDICAN ANDRADA 19,00

 

CHITARA

Examen de admitere:MARTI – 29.09.2020 – ORA 16,00-SALA 7

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. COTRAU DARIUS ANDREI 16,00
2. DOBRAN VALERIU DORIAN 16,15
3. FLOREA IULIA MARIA 16,30
4. GAL COSMINA IOANA 16,45
5. LADANYI ERIK 17,00
6. PANTEA DENISA FLORINA 17,15
7. TENT STEFAN TEODOR 17,30
8. TOTH DOMINIK ROLAND 17,45

 

 

DANS CONTEMPORAN

Examen de admitere: MARTI-29.09.2020 – ORA 16,00- SALA 16

 

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. BRUGOS  KATALIN 16,00
2. BUDAR GRETA BARBARA 16,00
3. CORCHIS VANESSA ANTONIA 16,00
4. DEMIAN ANAIS 16,15
5. DUME DIANA IOANA 16,15
6. HORBACS ANTONIA MARIA 16,15
7. HUPLEA  LUCIANA 16,30
8. KONCZ KINGA 16,30
9. SZOLLOSI BERNADETT 16,30

 

 

DANS CLASIC (BALET)

Examen de admitere: MARTI-29.09.2020 – ORA 17,00 – SALA 16

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. HORVAT  SIMION  JAZMIN 16,45
2. HUBNER  LIZETT 16,45
3. TOLVAJ  BIANKA 16,45

 

DANS MODERN

Examen de admitere: 29.09.2020   orele:   17:00  -SALA 16

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. FILIP SOFIA IULIA 17,00
2. MINXOLLI SARA ELENA 17,00

 

DANS POPULAR ROMANESC

Examen de admitere: JOI -01.10.2020 – ORA 18,00-SALA 16

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. AVRAM DANIELA MARIANA 18,00
2. DEAC LARISA ANA MARIA 18,00

 

GRAFICA

Examen de admitere:JOI  – 01.10.2020 – ORA 17,00-SALA 9

– durata examen – 30 minute

 

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1 CAMERZAN SONYA ZOE 17,00
2 DEMIAN RAISA MARIA 17,00
3 SZENTMIKLOSI  ZSOFIA 17,00
4 DOLOS EMMA IOANA 17,30
5 COCIUBAN ELIZA ANDREEA 17,30
6 TESEDAN  TOTH  TEOFIL 17,30
7 BUDA DENISA – MARIA 18,00
8 CLOPOTEL ANA 18,00
9 FLOROIU SORANA STEFANIA 18,00
10 GECZI-KIS  GEORGIAN MARIAN 18,30
11 KOVACS RENATA MARIA 18,30
12 PETREHELE CORINA MARA 18,30
13 MARIS HINSU IOAN FLORIN 19,00
14 SZOLLOSI  BERNADETT 19,00

 

 

 

 

PICTURA

 

Examen de admitere:JOI  – 01.10.2020 – ORA 17,00 -SALA 18

– durata examen – 30 minute

 

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. BOROS  ESZTER  ILONKA 17,00
2. BUDA DENISA MARIA 17,00
3. CLOPOTEL ANA 17,00
4. GAL  COSMINA  IOANA 17,00
5. GHERMAN  MARIA STEFANIA 17,00
6. TAMASILONIU LORENA 17,00
7. TABACU DIANA NICOLETA 17,00
8. VLAD RALUCA 17,00

 

 

IMPROVIZATIE JAZZ

 

Examen de admitere:MARTI – 29.09.2020 – ORA 15,00 – SALA 7

 

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. BERCE ADRIAN GABRIEL 15,00
2. FAZECAS JOSHUA  MANUELL 15,15
3. FEHERVARI  ISTVAN  CSABA 15,30
4. IOAN SEBASTIAN  ADRIAN 15,45
5. KISS  ADAM 16,00
6. TOTH – FABIAN  TAMAS 16,15

 

INSTRUMENTE DE SUFLAT POPULARE

Examen de admitere: LUNI – 28.09.2020 – ORA 16,00 – SALA 7

 

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. AVRAM MIHAI VIOREL 16,00
2. BIRTA GEORGE MARIO 16,10
3. DUCA VICTOR SERGIU 16,20
4. MIHUTA DANIEL SERGIU 16,30
5. MESTER PATRIK DAVID 16,40
6. PASCALAU SAMUEL DANIEL 16,50
7. PETRICA SORIN MARIUS 17,00

 

PERCUTIE

Examen de admitere:MARTI – 29.09.2020 – ORA 16,00-SALA 14

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. TOD  FILIP 16,00

 

 

VIOARA

Examen de admitere:MIERCURI – 30.09.2020 – ORA 16,00 – SALA 7

 

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. FERCHE ROXANA 16,00
2. FEKETE CRISTIAN 16,15
3. IANTA LORENA IOANA 16,30
4. IENCIU RARES MIHAI 16,45
5. NASTASA-MIORESCU ANANDA 15,00
6. POPOVICI FLORIN DENIS 15,15
7. SILAGHI PATRIK RAUL 15,30
8. VERES IONUT FLORIN 15,45

 

PIAN CLASIC

Examen de admitere:    JOI 01.10.2020 – ORA 15,00 –SALA 7

 

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. ABRUDAN OLGA MARIA 15,00
2. BLAGA OCTAVIAN ANDREI 15,15
3. cordovan emil 15,30
4. COSTACHE MARISA STEFANIA 15,45
5. DEBELKA ERIK LEONIDAS 16,00
6. DEMIAN ANAIS 16,15
7. DOBOCAN DRAGOS MIHAI 16,30
8. DOBOVAN VICTORIA ANTONIA 16,45
9. DORSONSZKY  DORA 17,00
10. HADADE EMANUELA MELISA 17,15
11. KISS BERNADETT NOEMI 17,30
12. MERA ALISA ANTONIA 17,45
13. PALTIN LORELEI MARIA 18,00
14. PAVEL ANA ECATERINA 18,15
15. PERECZ – SIMO  KATALIN 18,30
16. PUPILLO MARCO 18,45
17. POPA AMALIA IOANA 19,00
18. SABAU ANA 19,15
19. TRIP DIANA TEODORA 19,30

 

DESIGN VESTIMENTAR

Examen de admitere:  JOI 01.10.2020 –ora 17,45 –SALA – 18

– durata examen – 30 minute

 

NR. CRT .NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. ARDELEAN ANDA 17,45
2. BUDA  DENISA  MARIA 17,45

 

 

SCULPTURA SI PICTURA PENTRU COPII

Examen de admitere:  JOI 01.10.2020 –ora 17,45 –SALA – 18

– durata examen – 30 minute

NR.

CRT

.NUME ŞI PRENUME ORA INTRARII IN EXAMEN
1. DOBOCAN DRAGOS MIHAI 17,45
2. RAITA IASMINA  GIULIA 17,45
3. RESTEANU ELENA ANASTASIA 17,45
4. TOTH TIFANNY DEBORA 17,45

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *