CANDIDATI ADMISI – EXAMENE DE APTITUDINI – SEPTEMBRIE 2020

PROGRAM -EXAMENE DE APTITUDINI – 28.09.2020 – 02.10.2020
September 25, 2020
Show all

CANDIDATI ADMISI – EXAMENE DE APTITUDINI – SEPTEMBRIE 2020

 

ACORDEON

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. BERCE ADRIAN GABRIEL ADMIS
3. RUS IOAN ADMIS

 

CANTO MUZICA CLASICA

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. OLEACU ALEXANDRA STEFANIA ADMIS

 

CANTO MUZICA POPULARA MAGHIARA

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. BALOG BRIGITTA ADMIS
2. REJTO DORA ADRIENN ADMIS
3. SZONYI ILONA ORSOLYA ADMIS

 

CANTO MUZICA POPULARA ROMANEASCA

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. BLAGA OCTAVIAN ANDREI ADMIS
2. BUBOIU IULIA ELENA ADMIS
3. GARZ NICOLAE ADMIS
4. PINTIUTA PAULA ALEXA ADMIS
5. TOKOLY VALENTIN ALIN ADMIS

 

CANTO MUZICA USOARA

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. HEGEDUS SZABOLCS ADMIS
2. VIDICAN ANDRADA ADMIS
3. OPREA DARIA CARINA ADMIS
4. PANTEA DENISA FLORINA ADMIS
5. MAGDAS  BRIANA  ANDREEA ADMIS 

 

CANTO MUZICA POPULARA –  BEIUS

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. FARCUT  CARINA ADMIS
2. FRTEA ALEXANDRA ADMIS
3. PETRUT LIANA ADMIS
4. PUPEA EMILIA FLORINA ADMIS

 

CHITARA

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. FLOREA IULIA MARIA ADMIS
2. LADANYI ERIK ADMIS
3. PANTEA DENISA FLORINA ADMIS
4. TENT STEFAN TEODOR ADMIS
5. TOTH DOMINIK ROLAND ADMIS

 

DANS CONTEMPORAN

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. BRUGOS  KATALIN ADMIS
2. BUDAR GRETA BARBARA ADMIS
3. CORCHIS VANESSA ANTONIA ADMIS
4. DEMIAN ANAIS ADMIS
5. DUME DIANA IOANA ADMIS
6. HORBACS ANTONIA MARIA ADMIS
7. HUPLEA  LUCIANA ADMIS
8. KONCZ KINGA ADMIS
9. SZOLLOSI BERNADETT ADMIS

 

DANS CLASIC (BALET)

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. HORVAT  SIMION  JAZMIN ADMIS
2. HUBNER  LIZETT ADMIS
3. TOLVAJ  BIANKA ADMIS

 

DANS MODERN

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. FILIP SOFIA IULIA ADMIS
2. MINXOLLI SARA ELENA ADMIS

 

DANS POPULAR ROMANESC

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. AVRAM DANIELA MARIANA ADMIS

 

GRAFICA

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1 CAMERZAN SONYA ZOE ADMIS
2 DEMIAN RAISA MARIA ADMIS
3 SZENTMIKLOSI  ZSOFIA ADMIS
4 COCIUBAN ELIZA ANDREEA ADMIS
5 BUDA DENISA – MARIA ADMIS
6 FLOROIU SORANA STEFANIA ADMIS
7 GECZI-KIS  GEORGIAN MARIAN ADMIS
8 MARIS HINSU IOAN FLORIN ADMIS
9 SZOLLOSI  BERNADETT ADMIS

 

PICTURA

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. BOROS  ESZTER  ILONKA ADMIS
2. BUDA DENISA MARIA ADMIS
3. CLOPOTEL ANA ADMIS
4. GAL COSMINA IOANA ADMIS
5. GHERMAN  MARIA STEFANIA ADMIS
6. TAMASILONIU LORENA ADMIS
7. TABACU DIANA NICOLETA ADMIS
8. VLAD RALUCA ADMIS

 

IMPROVIZATIE JAZZ

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. FAZECAS JOSHUA  MANUELL ADMIS
2. FEHERVARI  ISTVAN  CSABA ADMIS
3. KISS  ADAM ADMIS
4. TOTH – FABIAN  TAMAS ADMIS

 

INSTRUMENTE DE SUFLAT POPULARE

Nr.

Crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. AVRAM MIHAI VIOREL ADMIS
2. BIRTA GEORGE MARIO ADMIS
3. DUCA VICTOR SERGIU ADMIS
4. MESTER PATRIK DAVID ADMIS
5. PASCALAU SAMUEL DANIEL ADMIS

 

PERCUTIE

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. TOD  FILIP    ADMIS

 

VIOARA

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. FERCHE ROXANA ADMIS
2. FEKETE CRISTIAN ADMIS
3. IANTA LORENA IOANA ADMIS
4. IENCIU RARES MIHAI ADMIS
5. SILAGHI PATRIK RAUL ADMIS

 

PIAN CLASIC

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1 BLAGA OCTAVIAN ANDREI ADMIS
2 DEBELKA ERIK LEONIDAS ADMIS
3 DEMIAN ANAIS ADMIS
4 DORSONSZKY  DORA ADMIS
5 HADADE EMANUELA MELISA ADMIS
6 MERA ALISA ANTONIA ADMIS
7 PALTIN LORELEI MARIA ADMIS
8 PAVEL ANA ECATERINA ADMIS
9 PERECZ – SIMO  KATALIN ADMIS
10 PUPILLO MARCO ADMIS
11 POPA AMALIA IOANA ADMIS
12 SABAU ANA ADMIS

 

DESIGN VESTIMENTAR

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. ARDELEAN ANDA ADMIS
2. BUDA  DENISA  MARIA ADMIS

 

SCULPTURA SI PICTURA PENTRU COPII

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME  
1. DOBOCAN DRAGOS MIHAI ADMIS
2. RAITA IASMINA  GIULIA ADMIS
3. RESTEANU ELENA ANASTASIA ADMIS
4. TOTH TIFANNY DEBORA ADMIS

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *