AVEM REZULTATELE!

Admitere 2018
September 24, 2018
ANUNȚ PRIVIND INSCRIERILE LA A DOUA SESIUNE DE EXAMINARE LA URMĂTOARELE SECȚII
September 27, 2018
Show all

AVEM REZULTATELE!

Felicitari!
Mai jos aveti noii cursanti ai Scolii de Arte “Francisc Hubic”.

Ne vedem la deschiderea noului an de curs – luni, 1 octombrie 2018, orele 16.00

Canto muzică ușoară
1.GHIORGHICI MARIA RAMONA
2.PAVEL ANA ECATERINA
3.ASZTALOS CSONGOR ISTVAN
4.RUS MAIA
5.FURAU IOANA LAURA
6.DRAGHICI ANCA MARIA
7.SIMIONAS ROLAND

Canto clasic
1.VASCAN NICOLAE CATALIN
2.ABRUDAN MARIA FLORICA

Canto muzică populară
1.JULA ANABELA DAIANA
2.NAGHI IOAN VALENTIN MIREL
3.SUCIU ROMINA BEATRICS
4.TENT PAULA GIULIA

Acordeon
1.ZLIBUT IONUT
2.ARDELEAN MIRCEA STEFAN

Chitară
1.DEHELEAN IOANA SIMINA
2.OLTEAN MARIUS IULIAN
3.STERIU CODRUTA
4.BOLDIS ALEXANDRU
5.PISKORAN RADU
6.SZILAGYI TAMAS MIKLOS
7.TASADAN IVETT MONIKA
8.GERGELY MATYAS
9.TARSI CSENGE
10.SUCIU VALENTIN

IMPROVIZATIE JAZZ
(Pian muzică ușoară)
1.MARKUS ZOLTAN
2.CSOMAI BERNADET
3.RADU ANDRADA

Percuție
RESPINSI TOTI CANDIDATII.

Pian clasic
1.HALASZ KRISTOF
2.BARA DANIEL GEORGE
3.AVRAM ELENA
4.SFERLEA IRINA
5.ILLE DARIA ANAMARIA
6.BOGDAN STEFANIA RALUCA
7.BOGDAN MELITA DANIELA

Vioară
1.PETRICAS RAUL MARIUS
2.PACA GEORGE

INSTRUMENTE DE SUFLAT DIN ALAMĂ
1.KOHELKA DAVID
2.BODEA MILAN LEVENTE
3.GYERGYAI LILLA
4.UNGUR COSMIN
5.MIHUTA DANIEL SERGIU
6.DEMIAN DORU IONUT
7.CIUCU MARIA ANDREEA

DANS CLASIC (BALET)
1.GALL EVELIN MAYA
2.LONPASTOR BORBALA
3.VECAN TEODORA NARCISA
4.CORNEA LARISA IOANA
5.VECAN SOFIA SMARANDA
6.STAMBORSZKI HEIDI
7.EGYEDI MAYA SOFIA
8.MIHALCA SOFIA ELENA

DANS MODERN
1.JAKAB CLAUDIA ANGELA
2.DUSCA ALEXIA PATRICIA
3.SZOLLOSI KINGA
4.MEGYESI BEATA

DANS CONTEMPORAN
1.COCIS ADRIANA
2.HALASZ HENRIETA STEFANIA
3.CRETU IULIA ELENA
4.CORNEA ANDREEA CASANDRA
5.SZEKELY HANNA TIMEA
6.BURCA ANASTASIA NICOLE

DANS POPULAR ROMÂNESC
1.POPOVICI FLORIN DENIS

DESIGN VESTIMENTAR
1.CHIRIAC ANDRADA
2.POPESCU CEZAR ANDREI

GRAFICA
1.DANI SARA
2.MATEI MARIA IOANA
3.BALAJ IOANA ALINA
4.GERGELY AGOSTON
5.SZBO HELGA
6.SZEPKUTI NAPSUGAR DOROTTY
7.TIMIS ELENA
8.FODOR TUNDE ESZTER
9.ARDELEAN LUCA ANDREI
10.PAPP ALEXANDRA

Pictură
1.IONESCU ANA
2.TET ANDREEA
3.MATEL NICOLAE
4.HALASZ HENRIETTA STEFANIA

SCULPTURĂ ȘI PICTURĂ PT COPII
1.SILAGHI ANDREEA STEFANIA
2.BERCHE LEA DIANA
3.SZOBOSZLAI PATRIK RAYNOLD
4.MURA TOMA

CANTO POPULAR BEIUȘ
1.GULYAS ADRIAN MUGUREL
2.LUCACIU TUDOR STEFAN
3.SALA ROBERT
4.BIDILEAN MARIANA
5.DRINC DALIN
6.MANZ MADALIN IOAN SEBASTIAN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *